Młody człowiek – duże szanse

nnnn

W sobotę 17- stego września odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci organizowane w ramach Projektu „Mały człowiek – duże szanse” dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego – Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, realizowanego przez Stowarzyszenie „Razem w Przyszłość” w Woli Żyrakowskiej we współpracy ze Stowarzyszeniem „Ad Astram” w Dębicy.
Korzystając z ładnej, słonecznej pogody zajęcia rozpoczęły się ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasek. Dzieci miały możliwość poznania różnych sposobów rozpalania ogniska oraz zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu.
Druga część zajęć została przeprowadzona w pomieszczeniach Centrum Promocji i Kultury w Woli Żyrakowskiej, gdzie uczestnicy pod okiem arteterapeutów malowali duże kartony i duże powierzchnie przy użyciu dłoni, palców i gąbek, a pedagodzy prowadzili zajęcia grupowe mające na celu wspólną integrację przy pomocy zabaw integracyjnych oraz przedstawiali dzieciom sposoby spędzania wolnego czasu po szkole. Rozmowy przedzielane były wesołymi zabawami chustą animacyjną- klanza.

7

6

5

4

3

2

1