„Aktywne wakacje w Zgranej Pace”

W dniu 24.08.2022 roku 45 dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” wzięło udział w wyjeździe integracyjnym do Rzeszowa.

W Rzeszowie dzieci zaczęły swój pobyt w klubie „Aloa”, w największym centrum rozrywki na Podkarpaciu gdzie wzięły udział w zajęciach bowlingu.

Później podopieczni „Zgranej Paki” wzięli udział w wielu atrakcjach sportowych przygotowanych w centrum zabaw „Kinder Planeta”.

Do dyspozycji dzieci czekały: konstrukcja z przeszkodami, dwie profesjonalne trampoliny, bujaki, duże plastikowe klocki i cymbergaj.

 

Następnie wszyscy udali się restauracji Mc Donald’s gdzie zjedli pyszne burgery i frytki. Natomiast w Pijalni Czekolady każdy zakosztował przygotowanych do perfekcji pysznych smakołyków z prawdziwej czekolady.

Wszystkie zaplanowane atrakcje były zrealizowane w ramach projektu „Aktywne wakacje w Zgranej Pace” – wsparcie działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo – wychowawczych lub mających na celu aktywizację osób starszych w 2022 r., w ramach pozyskanych środków Wojewody Podkarpackiego, a realizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” w Dębicy.